kontakty

Zahrada JOHANKA | trvalková školka při lesním školkařském středisku

Adresa areálu Zahrada JOHANKA:

Obchodní společnost a fakturační údaje:

Pravíkov 40, 394 70 Kamenice nad Lipou

Dřevařská obchodní, a.s. 

zavolejte nám +420 737 887 076

Pravíkov 40, 394 70 Kamenice nad Lipou

napište nám na email info@zahradajohanka.cz

IČO: 64651568    DIČ: CZ64651568 

 

 


Velkoobchodní spolupráce

V případě zájmu o navázání velkoobchodní spolupráce nás prosím kontaktujte emailem na info@zahradajohanka.cz. Velkoobchodní podmínky a aktuální velkoobchodní ceník vám budou poskytnuty na základě řádné registrace. Těšíme se na spolupráci. 


Dodání zboží

Objednané rostliny si můžete vyzvednout osobně, vždy po předchozí telefonické domluvě, v areálu Zahrada JOHANKA na adrese Pravíkov 40, Kamenice nad Lipou. Netajíme se tím, že osobní odběr je naší nejoblíbenější variantou :).

Rovněž je možné při objednání zvolit doručení naším smluvním partnerem PPL (cena za dopravné zahrnuje i potřebný speciální balící materiál).
Zboží expedujeme vždy na začátku týdne (Po - St), abychom předešli případnému nezastižení zákazníka/nepřevzetí zásilky a jejímu uskladnění přes víkend na depu nebo Parcel Shopu PPL. Rostliny by byly zbytečně vystaveny několika dnům bez adekvátní péče, kterou by od vás měly po převzetí dostat. :)

Vrácení zboží

Sice bychom opravdu neradi, aby se naše rostliny projížděly tam a zpět a klient o ně neprojevil zájem, ale i na tuto variantu jsme připraveni. Proces vrácení zboží je popsán v obchodních podmínkách.


Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: