HNOJÍK 2,5 l (0,875 kg)

Kód: 2001/2-5L
Novinka
289 Kč
jsem skladem (5 ks)
Dokonalé přírodní hnojivo s repelentním účinkem na škůdce a choroby rostlin. Vystačí na 500 l zálivky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

České přírodní organické hnojivo 0,875 kg / 500 l zálivky.


České organické hnojivo je vyvážené hnojivo a biostimulant pro použití v kořenící, vegetativní fázi a při kvetení rostlin. Je vyrobené z exoskeletonů a exkrementů potemníka moučného a je skvělou přírodní alternativou k chemickým hnojivům.
Hmyzí trus je plný prospěšných mikrobiálních organismů a chitinu – látky, která ho vyvyšuje nad ostatní hnojiva. Chitin stimuluje obranyschopnost rostliny, která vede ke zvýšené odolnosti proti škůdcům, chorobám a plísni. Doplňuje populace mikrobů a zvyšuje výnosy při sklizni. Chitin pomáhá rostlině stimulovat terpeny, flavonoidy a aminokyseliny.  • 100% čistá organická hmota / 100% hmyzí trus
  • zvýší celkovou vitalitu rostliny, barvy budou plnější, letorosty vyzrálejší
  • rostliny lehce a rychle přijímají živiny a eliminuje se možnost přehnojení
  • hnojivo se dokonale rozkládá, nezanáší a nezasolí substrát
  • urychluje tvorbu kořenového systému a zdravého mikrobiologického prostředí v substrátu
  • zvyšuje odolnost rostlin proti stresům, škůdcům, bakteriím a plísním
  • repelentní účinek na tyto otestované škůdce (Mšice zelná a bílá, Dřepčík, Lalokonosec, Krytonosec, Vlnatka, Krtonožka, Puklice, a další) 
  • repelentní účinek na tyto nemoci rostlin (kadeřavost broskvoní, šárka švestek)
  • má neutrální PH a je bez zápachu

K uvolňování živin dochází postupně a dlouhodobě. Díky použití českého přírodního organického hnojiva se zlepšují tepelné i vzdušné vlastnosti půdy a půdní struktura. To vše vede k dobrému prokořenění rostlin. Zabezpečuje biologický život v půdě, zvyšuje podíl humusu a přispívá k větší úrodnosti.


Skladujte v suchu!


České přírodní organické hnojivo je dále neupravovaný stabilizovaný produkt v sypké formě vzniklý pouze prosetím substrátu při chovu moučných červů. Je tvořen převážně exkrementy červů a zbytky jejich podestýlky. Je tvořeno organickými látkami a obsahuje rostlinné živiny (N, P, K, Ca a Mg) jako přirozenou součást hnojiva.
K uvolňování živin dochází postupně a dlouhodobě. Díky použití českého přírodního organického hnojiva se zlepšují tepelné a vzdušné vlastnosti půdy a půdní struktura. To vše vede k dobrému prokořenění rostlin. Zabezpečuje biologický život v půdě, zvyšuje podíl humusu a přispívá k větší úrodnosti. Neobsahuje klíčivá semena plevelů. Neškodí domácím mazlíčkům ani jiným živočichům.